Naprawa zamków i stacyjek samochodowych

Naprawiamy wkładki, zamki oraz stacyjki samochodowe i motocyklowe. Profesjonalnie zajmiemy się naprawą każdego zamka, usuniemy awarię stacyjki w samochodzie lub motocyklu, usuniemy wadę mechanizmu, wymienimy wkładkę, zregenerujemy zamek.

Niewłaściwie pracujący mechanizm zamka lub stacyjki może zawieść w najmniej oczekiwanej chwili, co może powodować dodatkowy stres. Dla nas naprawa, konserwacja oraz serwis zamków, stacyjek i wkładek w motocyklach lub samochodach nie stanowi żadnego problemu. 

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi dorabiania kluczy, zarówno do pojazdów mechanicznych, jak i do drzwi. Nasza wiedza, profesjonalizm oraz szeroka gama produktów sprawiają, że jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem związany z naprawą zamków i stacyjek samochodowych. 

Zajmiemy się diagnostyką i naprawieniem wkładek lub stacyjek oraz oczywiście dorobieniem nowego klucza pasującego do Twoich potrzeb. Oferujemy także usługę programowania transponderów i chipów samochodowych. Jeśli masz pytania lub chcesz skonsultować się odnośnie serwisu zamków, zapraszamy do kontaktu. Pracownicy naszego zakładu są wykwalifikowanymi specjalistami i chętnie pomogą Ci dorobić klucze o jak najwyższej jakości. Możesz być pewien, że Twoje potrzeby będą priorytetem. Nie musisz się martwić – twoje bezpieczeństwo to nasza główna troska!

Naprawa zamków i stacyjek samochodowych. Pracujemy w obrębie miast takich jak Wałbrzych, Boguszów gorce, Bolków, Kamienna Góra, Strzegom, Świebodzice 

Naprawa zamków i stacyjek samochodowych

NASZ ZAKŁAD JEST RÓWNIEŻ OTWARTY DLA KLIENTA NAWET W NIEDZIELĘ. PO TELEFONICZNYM UZGODNIENIU PRZYJEDZIEMY I OTWORZYMY ZAKŁAD. ZADZWOŃ - 607 629 997